Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: [email protected]

Skalbimo pasta su enzimais 450 g.

20.00€
Kiekis:
     

Visus užsakymus Lietuvoje, kurių suma bus didesnė nei 20 €, išsiųsime nemokamai į LP Express 24 terminalus arba naudodamiesi AB "Lietuvos paštas" paslaugomis (išskyrus Kuršių Neriją).

Išsamesnę informaciją apie pristatymo sąlygas Lietuvoje ir užsienyje rasite čia.
 

Efektyvus skalbimas žemoje temperatūroje!

Saugus produktas, kuris nepakenks šeimos sveikatai ir aplinkai, efektyviai veikia su minimaliu vartojimu ir net žemoje temperatūroje.

Tai naujos kartos produktas su efektyvia formule, skirtas skalbti bet kokio audinio drabužius. Produkto pagrindą sudaro fermentai (organiniai komponentai, skaidantys taršos molekules), taip pat kiti aplinkai nekenksmingi augalinės kilmės valymo komponentai.

Skalbimo pasta su enzimais:

  • kokybiškai išskalbia spalvotus ir baltus audinius;
  • susidoroja su sudėtingomis riebalų, baltymų, krakmolo dėmėmis;
  • puikiai išsiskalauja (idealiai tinka apatiniams skalbti);
  • suteikia drabužiams gaivų kvapą.

Skalbinių pasta yra ekonomiškas koncentruotas produktas. Dėl aukštos kokybės skalbimo šaltame vandenyje tai leidžia žymiai sutaupyti elektros energijos, be to naudojant pastą, į skalbyklę nereikia dėti nuosėdas stabdančių priemonių.

Pasta efektyvi valant buitinius nešvarumus namuose (ant išorinių paviršių): nuo plastiko, emaliuotų paviršių, stiklo dirbinių, keramikos, plytelių, santechnikos ir kt.

Skalbinių pastoje nėra fosfatų, chloro ir parabenų. Biologiškai skaidus produktas.

Naudojimas: skalbimui: 30–60 g (1–2 tūrio šaukštai) 5–6 kg skalbinių. Norėdami sustiprinti efektą, suteptą vietą užtepkite pasta 10-15 minučių prieš plovimą. Pasta dedama į skalbimo būgną ant skalbinių. Valymui: užtepkite priemonę ant drėgnos kempinės, nuvalykite paviršių, nuplaukite.

Aktyvūs komponentai:

Enzymai (fermentai) - kataliziškai aktyvūs baltymai, skirti pašalinti organinius teršalus.

Natrio karbonatas arba kalcinuota soda leidžia pašalinti apnašas, suminkštinti vandenį, balinti drabužius, pašalinti dėmes, įskaitant riebalus, atsikratyti pelėsių skalbimo mašinoje, dezinfekuoti patalpą.

Sintanol DS-10 - labai efektyvi nejoninė paviršinio aktyvumo medžiaga, pasižymi didelio valymo savybėmis ir gerai sulaiko nešvarumų daleles tirpale. Puikiai pašalina alyvos dėmes, turi antistatinį poveikį.

Sulfonolis - veiksminga anijoninė aktyvioji paviršiaus medžiaga, gerai skalbiama ir visiškai išplaunama iš audinių. Dažnai ji naudojama gaminant plaukų šampūnus – ji labai švelni odai.

Oksalo rūgštis - balina ir dezinfekuoja, susidoroja su rūdžių pėdsakais. Gerai minkština vandenį.

Natrio gliukonatas - minkština vandenį, padidina paviršinio aktyvumo medžiagų efektyvumą.

Karboksimetilceliuliozė - tirštiklis, vandens minkštiklis, kuris išlaiko nešvarumus vandeniniame tirpale.

Natrio metasilikatas apsaugo nuo pakartotinio nešvarumų nusėdimo skalbimo proceso metu.

Optinis baliklis Belofor OCD rekomenduojamas dėti į skalbimo priemones, skirtas skalbti vilnai, celiuliozei ir poliamido pluoštams.

Natrio tetraborato pentahidratas turi antibakterinį poveikį ir pašalina dėmes. Susidoroja su geltonumu, kurį laikui bėgant įgauna šviesūs audiniai, grąžina jiems pradinę spalvą.

Parmetol SBX - plataus spektro konservantas nuo bakterijų, mielių ir pelėsių. Naudojamas aplinkai nekenksmingiems produktams.

Kasongas - švelnus konservantas, naudojamas kosmetikoje.

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje

Kai užsakymo suma yra didesnė nei 20 €

Visus užsakymus Lietuvoje, kurių suma bus didesnė nei 20 €, išsiųsime nemokamai į LP Express 24 terminalus arba naudodamiesi AB "Lietuvos paštas" paslaugomis (išskyrus Kuršių Neriją).

Išsamesnę informaciją apie pristatymo sąlygas Lietuvoje ir užsienyje rasite čia.
 

Prekių pristatymas į daugelį Europos šalių

×

Prekių pristatymas į daugelį Europos šalių

Pristatome prekes į šias šalis:

Jei neradote Jus dominančios šalies kreipkitės elektroniiu paštu [email protected] arba telefonu +37064879999. Visada stengsimės padėti.

Išsamesnę informaciją apie pristatymo sąlygas Lietuvoje ir užsienyje rasite čia.

Taisyklės

×

Taisyklės

Bendrosios nuostatos

Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo ir Pardavėjo tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Jums įsigyjant prekes www.tiande-kosmetika.lt elektroninėje parduotuvėje.

Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo momentas

Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas, parduotuvėje www.tiande-kosmetika.lt  suformavęs užsakymą prekių krepšelyje sutinka su naudojimosi sąlygomis ir suformuoja užsakymą. Kiekviena sutartis sudaryta tarp Pirkėjo ir Pardavėjo yra saugoma www.tiande-kosmetika.lt elektroninėje parduotuvėje.

Klientų konsultavimas

Turite klausimų ar pasiūlymų, galbūt nerandate norimos prekės, tuomet susisiekite su mumis. Mes pasistengsime atsakyti į Jums rūpimus klausimus. Siekiame užmegzti glaudžius ryšius, bei tapti jūsų nuolatiniais partneriais, kadangi mes dirbame Jums!

Susisiekti su mumis galite elektroniniu paštu [email protected] arba skambinti mums telefonu 8 (648) 79999.

Pirkėjas įsipareigoja

Pardavėjas įsipareigoja

Kitos nuostatos:

Prekių apmokėjimas

Prekių pristatymas

Prekių pristatymo sąlygas rasite čia.

Prekių grąžinimas

Kosmetikos, parfumerijos ar higienos prekės, neatitinkančios kokybės keliamų reikalavimų gali būti grąžintos mums per 5 darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai. Grąžinti pirkinius galite susisiekę su mūsų elektroninės parduotuvės administracija telefonu 8 (648) 79999.

Kokybiškos kosmetikos, parfumerijos ir higienos prekės negali būti grąžinamos, remiantis daiktų keitimo ir grąžinimo tvarką reglamentuojančiomis Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 (Žin., 2000, Nr. 74-2262) patvirtintomis Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos ryšio priemonėmis taisyklėmis.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

Baigiamosios nuostatos

Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

Privatumo politika

×

Privatumo politika

I. Bendrosios nuostatos

1. Ši privatumo politika reglamentuoja www.tiande-kosmetika.lt elektroninės parduotuvės kliento pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.

2. Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.

3. www.tiande-kosmetika.lt elektroninė parduotuvė vadovaujasi šiais pagrindiniais asmens duomenų tvarkymo principais:
3.1. Asmens duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais;
3.2. Asmens duomenys tvarkomi tiksliai ir sąžiningai;
3.3. Asmens duomenys tvarkomi teisėtai, t. y. tik tais atvejais, kai:
3.3.1. duomenų subjektas duoda sutikimą, t. y. sutinka laikytis Elektroninės prekybos taisyklių;
3.3.2. sudaroma arba vykdoma sutartis, kai viena iš šalių yra duomenų subjektas;
3.4. Asmens duomenys saugojami ne ilgiau, nei du metai po paskutinio apsipirkimo www.tiande-kosmetika.lt elektroninėje parduotuvėje.
3.5. Visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali.

4. Naudotis elektroninės parduotuvės paslaugomis gali:
4.1. visi veiksnūs fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metu amžiaus;
4.2. nepilnamečiai nuo penkiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus tik turėdami tėvų, įtėvių arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai savarankiškai disponuojama savo uždarbiu ar stipendija;
4.3. juridiniai asmenys.


II. Asmens duomenų rinkimas, tvarkymas, saugojimas

5. www.tiande-kosmetika.lt elektroninė parduotuvė gerbia kiekvieno Jūsų teisę į privatumą. Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita elektroninės parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija) renkami ir tvarkomi tam, kad būtų galima:
5.1. apdoroti Jūsų prekių užsakymus;
5.2. išrašyti finansinius dokumentus;
5.3. išpręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu;
5.4. įvykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus.

6. Registracijos elektroninėje parduotuvėje metu Jūs privalote pateikti išsamius ir teisingus asmens duomenis.

7. Tvarkydama ir saugodama Jūsų asmens duomenis www.tiande-kosmetika.lt elektroninė parduotuvė įgyvendina organizacines ir technines priemones, kurios užtikrina asmens duomenims apsaugą nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.


III. Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims

8. www.tiande-kosmetika.lt elektroninė parduotuvė neperduoda jokios informacijos trečiosioms šalims.


IV. Asmens duomenų pakeitimas, atnaujinimas, pašalinimas.

9. Jūs turite teisę keisti ir atnaujinti registracijos formoje pateiktą informaciją.

10. Norėdami, kad Jūsų Asmens duomenys būtų pašalinti iš www.tiande-kosmetika.lt elektroninės parduotuvės turite pranešti mums elektroniniu paštu [email protected] arba telefonu 8 (648) 79999.

11. Visi klientų asmens duomenys automatiškai yra pašalinami praėjus dviems metams po paskutinio apsipirkimo www.tiande-kosmetika.lt elektroninėje parduotuvėje.


V. Privatumo politikos keitimas

12. www.tiande-kosmetika.lt elektroninė parduotuvė turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo politiką apie tai pranešdama elektroninėje parduotuvėje.

13. Privatumo politikos papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo dienos, t. y nuo tos dienos, kai jie yra patalpinimi elektroninės parduotuvės sistemoje.

14. Jei po Privatumo politikos papildymo ar pakeitimo Jūs ir toliau naudojatės elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad Jūs sutinkate su nauja redakcija.

×


 

×


 

×


 

×